Sprzedaż ratalna lukas
Akceptacja kart płatniczych karta
Realizacja dotacji unijnych ue


Firma MACH-TECH s.c. powstała w 2010 roku, wskutek wydzielenia segmentu firmy ELBUD, kontynuując działalność handlowo usługową, prowadzoną niezmiennie od 1989 roku, kiedy to stała się drugim w Polsce a pierwszym w Małopolsce importerem elektronarzędzi, wiodącej marki na światowym rynku, firmy MAKITA.

Od początku działalności, równolegle ze sprzedażą, uzyskawszy certyfikat Autoryzowanej Placówki Serwisowej, działalność rozpoczął serwis napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Wieloletnie doświadczenie pracowników pozwala zaoferować naszym Klientom, wszechstronną pomoc oraz profesjonalne doradztwo w zakresie właściwego doboru i eksploatacji urządzeń. W naszej ofercie znajdują się wszystkie produkty firmy Makita segmentu:
- elektronarzędzia,
- narzędzia akumulatorowe,
- akcesoria.

Oferowane produkty są najwyższej jakości, cenione za swą trwałość i niezawodność w branży budowlanej, przemysłowej, rzemieślniczej oraz przez Klientów indywidualnych.
Jesteśmy również dystrybutorem oryginalnych części zamiennych do wszystkich narzędzi Makita oraz narzędzi firmy Maktec stanowiącej linię narzędzi amatorskich.


W maju 2010 roku, mieliśmy przyjemność gościć prezesa Makita Corporation, pana Masahiko Goto (z lewej),
oraz dyrektora sprzedaży, pana Yasuhiko Kanzaki (z prawej).


goscie


Posiadamy Certyfikat Autoryzacji MAKITA